Thе Beauty Of The Spring
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Изабела Блейд
Дискотека "Dance till the sun comes up" EmptyСъб Юли 09, 2011 10:54 am by Изабела Блейд

» Търси се...
Дискотека "Dance till the sun comes up" EmptyЧет Юли 07, 2011 8:41 am by Anbell Davis

» Дневниците срещу Свръхестествено
Дискотека "Dance till the sun comes up" EmptyСря Юли 06, 2011 8:50 pm by Хейли Уилямс

» Transformers 3 : Dark Of The Moon
Дискотека "Dance till the sun comes up" EmptyСря Юли 06, 2011 7:02 pm by Карли Спeнсър

» Sucker Punch / Измислен свят
Дискотека "Dance till the sun comes up" EmptyСря Юли 06, 2011 6:56 pm by Карли Спeнсър

» Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Дискотека "Dance till the sun comes up" EmptyСря Юли 06, 2011 6:49 pm by Карли Спeнсър

» The Hangover
Дискотека "Dance till the sun comes up" EmptyСря Юли 06, 2011 6:44 pm by Карли Спeнсър

» The Hangover 2
Дискотека "Dance till the sun comes up" EmptyСря Юли 06, 2011 6:39 pm by Карли Спeнсър

» Baby Doll
Дискотека "Dance till the sun comes up" EmptyСря Юли 06, 2011 2:37 pm by Катрин ♥

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 10, на Нед Юли 03, 2011 8:16 pm

Дискотека "Dance till the sun comes up"

3 posters

Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Джейк Остин Съб Юли 02, 2011 3:43 pm

Дискотека "Dance till the sun comes up" %D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0
Джейк Остин
Джейк Остин
Admin

Брой мнения : 122
Join date : 01.07.2011

https://beautyofthespring-rp.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Re: Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Хейли Уилямс Нед Юли 03, 2011 12:02 am

Не познавах града много добре, но знаех една дискотека. Казах им накъде отиваме и тримата тръгнахме към дискотеката. Улиците на града бяха мрачни и пусти, но пък в дискотеката имаше доста хора. Пътят към бара беше осеян с ръце, крака и танцуващи хора, но бързо успяхме да стигнем до там. Седнахме на барстолчетата и аз се усмихнах на Кат и Джейк. Обърнах се към бармана и си поръчах бира. Точно в момента не ми се пиеше някакво измислено питие.
Хейли Уилямс
Хейли Уилямс

Брой мнения : 112
Join date : 02.07.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Re: Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Катрин ♥ Нед Юли 03, 2011 12:06 am

Влязохме в първата дискотека наблизо.Имаше доста хора.Очертаваше се забавна вечер.Не бях с най- подходящите дрехи за бар ,но нямаше голямо значение.Седнахме на бара а около нас беше пълно с хора който се забавляваха.Хейли си поръча бира.
- За мен голямо уиски с лед - казах и се усмихнах на бармана .
Изкарах цигарите от чантата си и запалих една
- Някой иска ли цигара - попитах Джейк и Хейли
Катрин ♥
Катрин ♥

Брой мнения : 132
Join date : 02.07.2011

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Re: Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Джейк Остин Нед Юли 03, 2011 12:11 am

-Аз не.-Усмихнах се на Катрин и после се обърнах към бармана.
-И аз мен голямо уиски с лед.-Усмихнах се и забих поглед в ръката си по която имаше малка раничка от последното ми малко нараняване.Усмихнах се когато се осъзнах и зачаках уискито ми да пристигне.Уискитата и бирата ни пристигнаха и аз си пийнах солидна глътка и се обърнах към двете.
-От къде сте?-Попитах все така усмихнат.
Джейк Остин
Джейк Остин
Admin

Брой мнения : 122
Join date : 01.07.2011

https://beautyofthespring-rp.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Re: Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Хейли Уилямс Нед Юли 03, 2011 12:18 am

Отказах от цигарите на Катрин. Бях опитвала преди, но не ми хареса особено и не смятах да започвам да пуша. Напитките ни пристигнаха. Надигнах шишето с бира. Джейк попита от къде сме.
-Аз не съм от тук. Преди живеех с родителите ми в един град на около 100 километра от тук.
В момента се чувствах много добре. Джейк също изглеждаше свестен. Надявах се да си прекараме добре тази вечер. Усмихнах се и се заслушах в песента, стори ми се позната. Останових, че всъщност не знам коя е песента и започнах да си играя с етикета на бутилката си.
Хейли Уилямс
Хейли Уилямс

Брой мнения : 112
Join date : 02.07.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Re: Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Катрин ♥ Нед Юли 03, 2011 12:23 am

Те отказаха от цигарите ми .Питието ми дойде и аз го надигнах на екс.
Джейк попита от къде сме.
- Аз съм от Ню Йорк - усмихнах се - днес е първият ми ден тук .
Дръпнах от цигарата и се усмихнах
- А ти от къде си - попитах го и го огледах
Катрин ♥
Катрин ♥

Брой мнения : 132
Join date : 02.07.2011

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Re: Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Джейк Остин Нед Юли 03, 2011 12:27 am

-Ами аз съм от Париж..-Усмихнах се и и изпих питието си на екс поръчах си още едно и се усмихнах на Катрин.
-Ами ти Хейлс?-Усмихнах се и на нея и после зачаках следващата си алкохолна напитка.
Бяха доста приятна компания а и Кат беше доста красива.
Вплетох пръстите си.
Джейк Остин
Джейк Остин
Admin

Брой мнения : 122
Join date : 01.07.2011

https://beautyofthespring-rp.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Re: Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Хейли Уилямс Нед Юли 03, 2011 8:11 pm

-Аз не съм от тук. Преди живеех с родителите ми в един град на около 100 километра от тук.
Песента която се чуваше вмомента беше доста приятна.
-Така и така сме в дискотека..предполагам няма да киснем цяла вечер на бара.. - изправих се до стола си и ги подканих към дансинга - Идвате ли или какво .. ?
Хейли Уилямс
Хейли Уилямс

Брой мнения : 112
Join date : 02.07.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Re: Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Катрин ♥ Нед Юли 03, 2011 8:16 pm

- Защо не - испих уискито на екс и тръгнах към дансинга.
Джейк все още стоеше и пиеше .Дръпнах го и започнах да вървя към дансинга.Качихме се при пийналите тийнеиджари и се разбивахме на макс.Музиката беше хубава ,бях с приятна компания.. какво повече ми трябваше.
Катрин ♥
Катрин ♥

Брой мнения : 132
Join date : 02.07.2011

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Re: Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Джейк Остин Нед Юли 03, 2011 8:28 pm

-Добре хайде да потанцуваме.-Казах и се засмях като се запътихме към дансинга.Пуснаха ТАЗИ песен нтя беше една от любимите ми.Започнах да танцувам като двете момичета танцуваха доста добре а аз се усмихнах и аз не спирах да се забавлявам.Бяха доста добра компания и бяха доста забавни.
Джейк Остин
Джейк Остин
Admin

Брой мнения : 122
Join date : 01.07.2011

https://beautyofthespring-rp.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Re: Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Хейли Уилямс Пон Юли 04, 2011 11:12 pm

Отидохме на дансинга и започнахме да танцуваме. Чувствах се много добре, бях щастлива. Беше приятно да не съм в мрачно настроение, въпреки че това ставаше рядко. Усмивката не слезе от лицето ми, танцувах сякаш никой не ме гледа.
-Някой да иска шот? - попитах предизвикателно и се ухилих.
Хейли Уилямс
Хейли Уилямс

Брой мнения : 112
Join date : 02.07.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Dance till the sun comes up" Empty Re: Дискотека "Dance till the sun comes up"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите